Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Martin Slegers

Engineering - m.slegers@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Sander Ramaekers

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Pascal Emans

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Martin Claessens

Productie

Onze uitdaging? Verwachtingen overtreffen.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Edo Dankaart

Projectleider - e.dankaart@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Richard Kusters

Productie

Complexe engineering is genieten.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Lion Roosen

Engineering - l.roosen@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Jos van Heel

Montage

Iedere bouw is uniek.


Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Ronald van Helden

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Peter Hermans

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Peter Gubbels

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Patrick Bakens

Projectleider - p.bakens@derckx.nl

Als het strak moet…

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Sjeng Boonen

Montage

Mooi ontwerp. Strak budget.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Niels Derckx

Ontwerp - n.derckx@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Piet Princen

Productie/spuiter

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Ed Derikx

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Sam Verstappen

Montage

Iedere vorm in staal.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Koos Sentjens

Productie

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Paul Derckx

Directie - p.derckx@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Rafael Miskow

Productie

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Ludwig Oerlemans

Calculatie - l.oerlemans@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Fernando van Houts

Productie

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Ruud van den Bosch

Directie - r.vandenbosch@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Kevin Stockmans

Productie

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Diana Wiggers

Administratie

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Peter van Geneijgen

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Richard Custers

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Paul Koster

Productie

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Wim Tegelaers

Administratie - w.tegelaers@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Marielle Moonen

Administratie

Tot volle tevredenheid.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Frank Tullemans

Service - f.tullemans@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Juul Hoeijmakers

Projectleider - J.hoeijmakers@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Robert van Tuel

Projectleider

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Jos Smeets

Engineering - j.smeets@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Tom Raemakers

Montage

Als er een bijzondere prestatie nodig is.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Roger Weerts

Projectleider - r.weerts@derckx.nl

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Peter Boonen

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Edwin van Cranenbroek

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Ruben van den Heuvel

Engineering

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Wim Camp

Engineering - w.camp@derckx.nl

We rennen zo hard als nodig is.

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Patrick van Bree

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Bjorn Dreesen

Montage

Bij Derckx sinds

  • Vader van 2 kinderen
  • Muziekliefhebber

Ron van Dijk

Montage